O spoločnosti

Kto je za spoločnosťou? Toto je kľúčová otázka, keď si vyberiete spoločnosť, s ktorou budete spolupracovať.

Patryk Krupiński – tvorca a riaditeľ spoločnosti EXP ASSET – vyštudoval v Luxembursku, je jedným z najlepších obchodníkov v Európe, uznávaným odborníkom vo finančnom sektore vrátane obchodovania. Patryková skúsenosť s obchodovaním je 13 rokov. Medzitým mal príležitosť získať skúsenosti v obchodovaní s elitou nemeckých obchodníkov, ľudí, ktorí sú vnímaní ako orgány na burze cenných papierov. Potom pôsobil v spoločnosti HFT Brokers ako obchodník v Poľsku. V súčasnosti trénuje ďalších obchodníkov. Vďaka nej sa môžeme cítiť v bezpečí, obchodovať s burzou a zúčastňovať sa na zisku spoločnosti EXP ASSET (asi 1% za deň).

Aby som spoznal povahu šéfa a zakladateľa platformy v jednej osobe, odporúčam si prečítať rozhovor s ním uskutočnený v roku 2015 a umiestniť ho na stránky portálu priemyselného odvetvia Comparic.pl. “Poľskí obchodníci potrebujú očkovaciu látku.”

 

Niekto kedysi povedal, že “úspech je len vedľajším efektom vysokej angažovanosti.” Účasť U Patryka je veľmi veľká. Je blízko lídrov, prekladá, vlaky a stretáva zainteresované strany na prezentáciách miest. Zapojenie rozhodovacích činiteľov do rozvoja spoločnosti dáva predpoklady, že spoločnosť EXP ASSET sa bude rozvíjať dynamicky.

 

V súčasnosti je ľahké založiť spoločnosť vo Veľkej Británii, ale nie je ľahké založiť spoločnosť tým, že zaplatíte 250 000 libier. Dokument uvedený nižšie (kliknite a prejdete na webovú stránku súdneho registra spoločností v Spojenom kráľovstve) dokazuje, že spoločnosť EXP ASSET má vážne plány a pevné základy.

 

Samozrejme, 250 000 libier nie je určená na výbery pre používateľov, ale pre prevádzkové činnosti, ako je otvorenie kancelárie vo Varšave, kde môžu obchodníci vidieť v akcii aj v iných krajinách.

Spoločnosť EXP ASSET je zaregistrovaná v Spojenom kráľovstve pod číslom 10743547.

Adresa EXP ASSET vo Veľkej Británii: Craven House 40-44 Uxbridge Road, Ealing, Londýn, Veľká Británia, W5 2B.

Právnický audit

 

Shares